ÖVRIGT / Diverse / Skålar 10436098
nr 1043 6098
Skålar
på kulfötter, bemålade, Orientaliska, höjd: 7-8 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:53:43
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr